שר הבריאות, ח”כ הרב אוריאל בוסו, הגיע הבוקר לסיור במרכז רפואי צאנז בי”ח לניאדו. מנכ”ל המרכז הרפואי, מר נדב חן, יחד עם הנהלת המרכז קיבלו את פניו וערכו לשר סיור במחלקה הכירורגית בה עדיין מאושפזים פצועים מהאירוע בקיבוץ רעים, במחלקה לרפואה דחופה ובמחלקת טיפול נמרץ החדשה. כמו כן הוצגו לשר חללים בהם מבוצעות עבודות אינטנסיביות להכשרתם כמקלטים במצב חירום, עבודות מיגון לתשתיות ומחלקות וכן מיגוניות שהוצבו בקמפוס.
השר קיבל סקירה מקיפה על צרכי בית החולים במצב המלחמה, בעקבות קליטתם של עשרות פצועים מהדרום וכן קליטתם של חולים מבתי החולים זיו והמרכז הרפואי לגליל.

מר נדב חן, מנכ”ל המרכז הרפואי צאנז בי”ח לניאדו אמר בסיור “קלטנו פה עשרות פצועים מהאירועים בדרום, ומטופלים מהצפון. בית החולים נערך באינטנסיביות, בתיאום עם משרד הבריאות ופיקוד העורף, להמשך הלחימה. אנו מבצעים עבודות מיגון ומקלוט רבות מאד, כל זאת לצד המשך טיפול במטופלים המגיעים אלינו מנתניה ואיזור השרון”

שר הבריאות ח”כ אוריאל בוסו סיכם את הסיור ואמר “משרד הבריאות עומד לימין בתי החולים. היום כולם מבינים שמערכת הבריאות חשובה בדיוק כמו מערכת הביטחון ואנחנו נדאג לצרכיה ! התרשמתי מהעבודה המקצועית הרבה שמבוצעת פה בבי”ח לניאדו, על מנת להתכונן להמשך הלחימה. ההיערכות לעתיד מבוצעת במקביל למתן טיפול מסור ומקצועי לפצועים מהדרום והמטופלים מהצפון, על כך הערכתי הרבה!”

 

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות

הצטרפו לניוזלטר שלנו

אנחנו מספרים שם רק דברים משמחים מבין כותלי בית החולים. אז שווה.