דו"ח מדדי האיכות של משרד הבריאות קובע : בתוך 4 דקות מרגע כניסת מטופלים לחדר המיון במרכז הרפואי צאנז ע"ש לניאדו , הם מקבלים טיפול ראשוני.

דו"ח מדדי האיכות של משרד הבריאות שהתפרסם היום קובע : המחלקה לרפואה דחופה במרכז הרפואי צאנז ע"ש לניאדו, מעניקה טיפול ראשוני בתוך 4 דקות בלבד מרגע הכניסה למחלקה. הזמן הקצר, מהווה תעודת כבוד לצוות המחלקה, שהגיעה למקום השני ברמה הלאומית, מול כלל בתי החולים במדינת ישראל. מדדים רבים נוספים שנבדקו, העוסקים במתחם רחב של טיפולים, בדיקות ויעוצים מראים כי כלל המחלקות עומדות בקריטריונים לאומיים. כך, לדוגמא, בחן המדד את נושא ביצוע ניתוח לשבר צוואר ירך בתוך 48 שעות מרגע האבחון – היעד הלאומי היה 85% והמחלקה האורטופדית בלניאדו עומדת בו בכבוד. כך גם, מדד הבוחן את ביצוע הערכת סיכון להתפתחות אירוע איסכמי במח, למטופלים הסובלים מפרפור פרוזדורים – המדד הלאומי היה 80% והצוות של המחלקה הנוירולוגית והאגף הקרדיולוגי בלניאדו עומדים בכך. בנוסף, מדד הבוחן ביצוע דופלקס עורקי צוואר בתוך 3 יממות מרגע אבחנה של אירוע מוחי חולף – היעד הלאומי היה 85% וצוות אגף הדימות בלניאדו עומד ביעד שהוצב. 

כמו כן, מדד כללי, הנקרא בדו"ח "טבלת ליגה" שיקלל את המדדים אל מול בתי חולים בהיקף פעילות דומה, באיזורים גיאוגרפיים שונים בארץ. במדד הכללי נראים נתונים מרשימים מאד – עמידה של כלל המחלקות במרכז הרפואי צאנז ע"ש לניאדו ב- 9.99 מתוך 10 מדדים אופציונאליים למדידה.

פרופ' צבי שמעוני, המנהל הרפואי במרכז הרפואי צאנז ע"ש לניאדו בחן את נתוני הדו"ח ואמר "אני מתבונן על שני נתונים חשובים : המדד הבוחן את מתן השירות במחלקה לרפואה דחופה (חדר מיון) בתוך 4 דקות מרגע הכניסה למחלקה – מחלקה המקבלת כ-80,000 ביקורים בשנה. זו תעודת כבוד ענקית לצוות כולו ! להצליח לתת שירות בתוך 4 דקות, זה פרי עבודה תוך מחלקתית הרואה את המטופלים במרכז. בנוסף, הנתון הכללי המכובד שבחן את כלל המדדים – מעיד על צוות רפואי וסיעודי מחויב למשימה, מקצועי ומסור. אין ספק שאת פירות ההשקעה הרבה קוצרים המטופלים ובני המשפחות"

מר נדב חן, מנכ"ל המרכז הרפואי צאנז ע"ש לניאדו קיבל את נתוני הדו"ח בסיפוק רב ואמר "התוצאות המצוינות הם תוצאה של עבודת צוות מקצועית ושרותית ! העבודה הקלינית המבוצעת בכלל האגפים והמחלקות מעידה על עמידה מכובדת בסטנדרטים קליניים לאומיים. כארגון העוסק בהצלת חיים ושיפור איכות חיים, כל נקודה לחיובית במדד משפיעה על חייהם של מטופלים רבים ועל המעגלים הסובבים אותם. אנו נמשיך להשקיע משאבים, בשיפור מתמיד למען בריאותם ורווחתם של כ-500,000 תושבי נתניה והשרון".

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ

כתבות נוספות שתרצה לקרוא?

ממריאים יחד: חברי חבר הנאמנים של בי"ח לניאדו נפגשו והאזינו להרצאתו של מפקד חיל האוויר לשעבר אלוף במיל' אליעזר שקדי

חגיגת בת מצווה מיוחדת

מזראטי בחדר ניתוח

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות

הצטרפו לניוזלטר שלנו

אנחנו מספרים שם רק דברים משמחים מבין כותלי בית החולים. אז שווה.